Виставка речей Блаженнішого Митрополита Володимира у Церковно-археологічному музеї КДА


Виставка речей Блаженнішого Митрополита Володимира у Церковно-археологічному музеї КДАЦерковно-археологічний музей Київської духовної академії було відкрито 2009 році – 21 жовтня його освятив Блаженніший Митрополит Володимир.

 

Відродження музею стало можливим, насамперед, завдяки дієвої допомоги Його Блаженства. Предстоятель Української Православної Церкви пожертвував для експозиції ЦАМу предмети зі своєї особистої колекції. Вони склали окрему експозицію.

 

Сюди входять: перше церковне вбрання майбутнього ієрарха - стихар, в якому він пономарив в Архангело-Михайлівському храмі села Марківці на Хмельниччині; мантія, у якій Блаженніший Митрополит Володимир в 1992 році вперше увійшов в Києво-Печерську Лавру в якості Предстоятеля УПЦ; посох, подарований Його Блаженству останнім імператором Ефіопії Хайле Селассіє; нагороди, дипломи та панагії Його Блажентсва; «Тріодь пісна», видана 1664 року у Львові; копія панагії священномученика Володимира (Богоявленського), ікони із зібрання Владики Володимира та ін.

 

Адреса: Києво-Печерська Лавра, корпус № 63