Відзнакою Фонду нагороджено директора Інституту держави і права ім. В.М. Корецького Юрія Шемшученка

27 лютого 2021 року, до Спасо-Преображенського собору м. Києва та Музею Блаженнішого Митрополита Володимира завітав директор Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України Юрій Шемшученко. Для шанованого гостя було проведено екскурсію.

15 лютого, з благословення митрополита Переяславського і Вишневського Олександра, команді волонтерів і священиків Православної Церкви України, яка вирушила на Схід України до Захісників Вітчизни, від парафії святого великомученика Пантелеїмона Цілителя міста Вишгород була передана ікона з часткою мощей великомученика Георгія Побідоносця – небесного покровителя воїнства.15 лютого, з благословення митрополита Переяславського і Вишневського Олександра, команді волонтерів і священиків Православної Церкви України, яка вирушила на Схід України до Захісників Вітчизни, від парафії святого великомученика Пантелеїмона Цілителя міста Вишгород була передана ікона з часткою мощей великомученика Георгія Побідоносця – небесного покровителя воїнства.

Начальника Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області нагороджено відзнакою Фонду

21 грудня 2020 року до Музею Блаженнішого Митрополита Володимира завітав начальник Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області полковник Руслан Герасимчук з колегами.