Митрополит Олександр передав до фондів Нововолинського історичного музею примірник факсимільного видання Пересопницького Євангелія

30 листопада 2020 року митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав Нововолинський історичний музей, де відбулася презентація та передача до фондів установи примірника факсимільного видання Пересопницького Євангелія.

Духівник Фонду передав примірник факсимілє Пересопницького Євангелія до Таращанського державного технічного та економіко-правового коледжу

27 листопада митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, на запрошення керівництва закладу, взяв участь в урочистих заходах з нагоди 100-річчя Таращанського державного технічного та економіко-правового коледжу.

У Спасо-Преображенському соборі м. Києва  молитовно відзначили 85-й день народження Блаженнішого Митрополита Володимира

23 листопада, коли виповнюється 85 років від дня народження Блаженнішого Митрополита Володимира, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у Ліко-Граді була звершена Божественна літургія.

Примірник факсимілє Пересопницького Євангелія передано до бібліотеки Київського військового ліцею ім. Івана Богуна

19 листопада 2020 року духівник Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав Київський військовий ліцей ім. Івана Богуна.

Фонд розпочав роботу над спорудженням пам’ятника Блаженнішому Митрополиту Володимиру

У Фонді пам'яті Блаженнішого Митрополита Володимира розпочали роботу над проектом спорудження пам'ятника приспопам'ятному Святителю на території Спасо-Преображенського храму монастиря святителя Нектарія Егінського у Хуторі Ясному, що на Київщині.

Примірник факсимілє Пересопницького Євангелія передано до фондів Інституту держави і права ім. В.М.Корецького

24 вересня 2020 року духівник Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира митрополит Переяславський і Вишневський Олександр передав примірник факсимільного видання Пересопницького Євангелія до фондів Інституту держави і права ім. В.М.Корецького НАН України.

Музей Блаженнішого Митрополита Володимира відвідали ветерани російсько-української війни

24 серпня,  у день Незалежності України, до Музею Блаженнішого Митрополита Володимира та Спасо-Преображенського кафедрального собору Переяславсько-Вишневської єпархії завітали ветерани російсько-української війни, сім’ї загиблих воїнів та волонтери Миколаївської області.

До Музею Блаженнішого Митрополита Володимира завітала група паломників із храму преподобного Миколи Святоші, що в Академмістечку

22 серпня до Музею Блаженнішого Митрополита Володимира та Спасо-Преображенського кафедрального собору Переяславсько-Вишневської єпархії завітала група паломників із храму преподобного Миколи Святоші, що в Академмістечку.

Духівник Фонду взяв участь у презентації книги «Больничные будни киевского первосвятителя. Доктора и медсестры о Блаженнейшем Митрополите Владимире (Сабодане)»

7 серпня 2020 року, на території столичної клініки «Оберіг», відбулася презентація книги «Больничные будни киевского первосвятителя. Доктора и медсестры о Блаженнейшем Митрополите Владимире (Сабодане)», виданої 2019 року за підтримки Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира.