Міський голова Луцька подякував духівнику Фонду за подаровані Музейного простору «Окольний замок» експонати

16 травня 2024 року духівник Фонду пам'яті Блаженнішого Митрополита Володимира митрополит Переяславський і Вишневський Олександр взяв участь в культурно-духовному заході на території музейного комплексу «Окольний замок» у місті Луцьк, під час якого подарував музею примірники факсимільного видання Пересопницького Євангелія та Богослужбового Євангелія апракос.

В подячному листі від 5 червня мер міста Луцька Ігор Поліщук подякував митрополиту Олександру за переданні книги:

«Від імені усієї Луцької міської територіальної громади щиро дякую за подаровані для експозиції Музейного простору «Окольний замок» примірники факсимільного видання Пересопницького Євангелія та Богослужбового Євангелія (Апракосу).

Ваші дарунки - цінні й унікальні. Експонуючись в одній із виставкових залів Музейного простору «Окольний замок», книги заглиблять гостей в історію християнства, культури, високого рівня розвитку писемності, книжкової мініатюри-графіки.

Наочно, на прикладі Євангелія, твореного у літописній Пересопниці на Волині упродовж 1556-1561 рр., видимими для екскурсантів різного віку стануть найкращі досягнення і майстерність наших предків доби раннього Нового часу.»

 

Міський голова Луцька подякував духівнику Фонду за подаровані Музейного простору «Окольний замок» експонати