10 життєствердних цитат Блаженнішого Митрополита Володимира до 10-ї річниці упокоєння

10 життєствердних цитат Блаженнішого Митрополита Володимира до 10-ї річниці упокоєння 

Блаженніший Митрополит Володимир мав неймовірний дар слова. Шукати в його бесідах та проповідях найяскравіші місця – справа невдячна, бо кожне його слово невипадкове та глибоко продумане. У 10-ту річницю від дня упокоєння Владики представляємо 10 його життєствердних думок.
 
***
Життя людське обчислюється не днями й роками, а добрими справами та корисними вчинками.
 
***
Нам є чому радіти. Це має бути ознакою християнина — радість, яку не можна заглушити нічим. Навіть у скорботах християнин повинен радіти, бо сльози тимчасові, і колись, за словами Божими, виповниться час, і навіки втреться кожна сльоза, а радість у Богові ніколи не пройде.
 
***
Що таке щастя? Щастя, насамперед, – у безцінному Божому дарі життя. Життя дає можливість людині виявити свою людяність, передусім у пізнанні себе як носія образа і подоби Божої. Для нас, віруючих людей, джерело життя і щастя – у Бозі.
 
***
Людині дається життя не тільки для часу від народження до смерті, а назавжди, навічно. Як зерно сіється в землю, щоб дати нову рослину і плід, так і людина душею йде до неба, а тілом – в землю, щоби потім ожити, воскреснути. Воскреснуть всі, воскреснуть не тільки душі, а й тіла для нового, вічного життя
 
***
Людське життя дуже коротке. У зв’язку з цим, чи не варто всім нам прагнути до того, щоб усі дні нашого життя проходили в Божій милості, доброті та ставленні до всього, що створено, особливо до людини – образу і подоби Божої, – з любов’ю в Господі Ісусі, бо в цьому запорука нашої доброї долі у вічності з Ним.
 
Читайте повний матеріал тут>>>