За підтримки Фонду відбувся традиційний фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе»


9 листопада 2016 року за підтримки Фонду пам'яті Блаженнішого Митрополита Володимира, Голосіївський районній в місті Києві центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів традиційний ХVІІІ фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе». Метою проведення фестивалю є соціальна адаптація та інтеграція в суспільство дітей та молоді з функціональними обмеженнями, демонстрація можливостей, розкриття творчого потенціалу, сприяння їх подальшому творчому зростанню.

Діти-інваліди – це не лише діти з особливими потребами, а й діти з особливими талантами, особливою силою та вірою у щасливе майбутнє. Усі присутні на заході змогли на власні очі переконатися в цьому.

Сьогодні вони демонстрували різні таланти: танцювали, співали, декламували вірші. Всього у фестивалі взяло участь більше сотні дітей з обмеженими можливостями. Кожний з них з нетерпінням чекав на це свято.

Учасниками фестивалю стали діти та молодь з функціональними обмеженнями двох вікових категорій: «Діти» - віком до 18 років, «Молодь» - віком від 18 до 35 рр. учні спеціалізованих шкіл-інтернатів № 7 для дітей з важкими розладами мови, № 9 – для дітей зі зниженим слухом, № 11 – для слабозорих дітей; підопічні відділення соціально-медичної реабілітації для дітей з дитячим церебральним паралічем, розумово відсталих дітей та дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки; молодь з інвалідністю відділення денного перебування для розумово відсталих інвалідів з елементами соціально-трудової реабілітації, а також представники громадських організацій, вихованці клубів за місцем проживання та діти з функціональними обмеженнями, які виховуються у сім’ях.

 

 За підтримки Фонду відбувся традиційний фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе»

В рамках фестивалю пройшла виставка творчих робіт образотворчого мистецтва, вишивки, в’язання; концерт, конкурси, вікторини, пізнавально-розважальні програми. Номінацій на фестивалі безліч це і вокально-хоровий жанр, хореографічний та інструментальний жанр, виконавче мистецтво (декламація; жестова пісня; акторська майстерність; оригінальний жанр), авторська поезія та проза, образотворче мистецтво та ін.

 

 За підтримки Фонду відбувся традиційний фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе»

Організатори фестивалю ставлять перед собою завдання: сприяти творчому, духовному, інтелектуальному розвитку та популяризації творчості дітей з особливими потребами, познайомити глядачів з різнобарвною палітрою творчості учасників фестивалю.

Духівник Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр під час офіційної частини фестивалю вручив декілька Подяк організаторам «за вагомий особистий внесок у збереженні і примноженні культурних та духовних цінностей на ниві відродження і процвітання майбутнього нашої землі, за сприяння благодійництву в Україні, проявлене милосердя таактивну роботу у розвитку людей з особливими потребами і надання їм можливостей для розкриття власного Богом даного таланту у мистецькій сфері», зокрема, координатору проекту Ользі Антоновій (спеціаліст І категорії відділу соціальної роботи, напрямок діти та молодь з інвалідністю) та Ользі Шуйській - директору Голосіївського районного в місті Києві Центру соціальних служб для сім ї, дітей та молоді. За підтримки Фонду відбувся традиційний фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе»

Для дітей - цей захід справжнє свято, багато спілкування, нові знайомства. Також за допомогою своїх талантів вони доводять, що подолати можна все, потрібно тільки бажання та віра. Кожний учасник фестивалю після виступу отримував від організаторів та партнерів свята цікаві подарунки.

Переможці сьогоднішнього фестивалю будуть представляти Голосіївський район (м.Київ) на міському фестивалі творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Успішна історія» 26 листопада 2016 року.

ФОТОАЛЬБОМ >>>

 

 За підтримки Фонду відбувся традиційний фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе»