Запрошуємо хорові та театральні колективи до участі у Різдвяному фестивалі “Сяйво Віфлеємської зорі”!

 

Запрошуємо до участі хорові та театральні колективи для участі у Різдвяному фестивалі “Сяйво Віфлеємської зорі”!Різдвяний фестиваль “Сяйво Віфлеємської зорі”- це форма участі дітей та молоді у хоровому та музично-театральному дійстві або виставі, сюжетною основою якої є (прославлення) народження Спасителя Господа нашого Ісуса Христа. Фестиваль започаткований з благословення духівника Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира митрополита Переяслав–Хмельницького і Вишневського Олександра.

Основні цілі проведення фестивалю: звеличити красу та багатогранність Богом створеного світу; показати традиції православ`я та їх розвиток у сучасності щодо різних видів мистецтв, як то художнє слово, література, хореографія, музика, співи та інше;сприяти відродженню традиційної православної культури України, заснованої на високих ідеалах Істини, Добра та Краси; у творчо обдарованих дітей пробуджувати бажання служити Богу та людям своїм талантом і здібностями; сприяти вихованню молодої людини за традиціями православ`я, розвитку її особистості, талантів, розумових здібностей; зміцнювати дружні та творчі контакти між учасниками фестивалю; сприяти задоволенню потреб населення у додаткових культурно-просвітницьких заходах духовної, високоморальної спрямованості.

Давайте ж з допомогою Божою разом відроджувати духовність у нашому суспільстві, зміцнювати моральне підґрунтя та відтворювати православні традиційні цінності - основу національної самосвідомості українського народу і самобутності нашої культури.

Тривалість виступу регламентовано положенням про проведення Фестивалю. Тематика та зміст виступу «Різдво сімейне свято».Нагородження учасників фестивалю відбуватиметься за номінаціями:

«Кращий духовно – просвітницький хоровий та театральний виступ (гран-прі)»; «Краща постановка»; «Краща акторська гра»; «Кращі костюми»; «Краще виконання колядки (пісні)»; «Краща режисерська робота»; «Краща музичне оформлення»; «Зірочка фестивалю»; «Кращий вертеп»; «Кращий хоровий виступ», «Краще виконання тропарю Різдва Христового», «Кращий академічний вокал», «Кращий духовний твір», «Перші кроки на сцені», «Краща вокальна виразність».

Колективи, що брали участь у фестивалі будь нагороджені: подяками, дипломами та подарунками.


Для участі у фестивалі потрібно подати Анкету - заявку (Додаток №1) до 18:00, 05 січня 2017р. Заповнені анкети приймаються на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Детальніше: 098 999 25 83.


Положення та анкету - заявку (Додаток №1)