17 січня 2017 року учасники благодійного Різдвяного фестивалю «Сяйво Віфлеєської зорі» завітали до Київського пансіонату ветеранів праці щоби привітати дідусів та бабусь з різдвяними святами.
Цього року Просвітницький Центр Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира з благословення духівника Фонду пам'яті Блаженнішого Митрополита Володимира митрополита Переяслав–Хмельницького і Вишневського Олександра в рамках своєї діяльності започаткував духовно–культурно просвітницький проект Різдвяний фестиваль “Сяйво Віфлеємської зорі”. Фестиваль є формою долучення дітей та молоді до справ доброчинності у вигляді хорового та музично-театрального дійстві, сюжетною основою якої є (прославлення) народження Спасителя Господа нашого Ісуса Христа.
Святковий концерт розпочали «Родинний ансабль Пришляків» з веселими новорічними пісеньками. Особливо потрібно відмітити костюми учасників. Дітвора розчулила глядачів своєю безпосередністю і відкритістю.
Також сьогодні до заходу долучились вихованці Зразкового художнього колективу інструментального ансаблю сопілкарів «Гармонія» Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району, м.Київ (художній керівник Тетяна Платовська). Зі сцени в інструментальній оборбці звучали знані з дитинства колядки та навіть «Щедрик» Леонтовича.
Багато людей з великим задоволенням допомагають дітям і абсолютно незаслужено залишають без уваги людей похилого віку. Психологи пояснюють це побоюванням старості - вона у свідомості молодих людей асоціюється з чимось негативним. Ось вони і намагаються не помічати проблем літніх, щоб свідомо віддалити себе від «страшної» старості, щоб не бачити, що може статися з ними через кілька десятків років. Страждають від цього і самі люди похилого віку - вони відчувають себе непотрібними, практично ізгоями - і це для них гірше, ніж бідність і хвороби.
Протягом години маленькі учасники фестивалю виконували для гостей заходу багато різдвяних творів. Вітали зі святами і найголовніше навчались милосердю, доброчинності, повазі до старших.
По завершенні виступів з вітальним словом від імені духівника Фонду митрополита Олександра до усіх присутніх звернулася керівник Просвітницького Центру Фонду Ксенія Зозуля та вручила усім учасникам Подяки та солодкі подарунки.
Благодійний концерт пройшов у актовому залі пансіонату. По завершені зі словами вдячності та запрошеннями приїжати ще, дідусі та бабусі подякували учасникам концерту. В свою чергу діти одноголосно пообіцяли найближчим часом завітати ще.
Київський пансіонат ветеранів праці є стаціонарною соціально-медичною установою загального типу для постійного проживання громадян похилого віку, ветеранів війни, інвалідів, які потребують стороннього догляду та побутового і медичного обслуговування, а також згідно із законодавством України мають статус ветеранів праці. Пансіонат знаходиться у лісопарковій зоні на площі 4 га, має 2 житлових корпуси, господарчі споруди (пральню, харчоблок). Штатна чисельність працівників установи — 189 осіб. Пансіонат розраховано на проживання 300 ветеранів. Підопічні пансіонату відповідно до встановлених норм забезпечуються одягом, взуттям, постільною білизною. Для мешканців організовано чотириразове харчування з урахуванням віку і стану здоров'я ветеранів, у тому числі й дієтичне. Ветерани пансіонату отримують цілодобове медичне обслуговування. В одному з корпусів установи розташована медична частина, де обладнано кабінети: рентгенологічний, маніпуляційний, стоматологічний, функціональної діагностики. У пансіонаті працюють лікарі: протезист, окуліст, невропатолог, гінеколог, хірург, отоларинголог. Є клінічна лабораторія. Також в пансіонаті функціонує кабінет лікувальної фізкультури та масажу. Ветерани забезпечують ся слуховими апаратами, окулярами, протезно-ортопедичними виробами, зубним протезуванням, спеціальними засобами пересування (крім моторизованих). До пансіонату приймаються особи похилого віку, які досягли пенсійного віку, ветерани війни, інваліди I та II груп, старші за 18 років, які за станом здоров'я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги, відповідно до законодавства України мають статус ветеранів праці та яким згідно з медичним висновком не протипоказане перебування в пансіонаті і при цьому не мають працездатних родичів, зобов'язаних, за законом, їх утримувати.