В рамках благодійного проекту "Три мішечки" надано допомогу хворому на цукровий діабет


Серед низки людей, які долучились до благодійного проекту «Три мішечки» знайшлась родина, що пожертвувала медичний прилад «Глюкометр», який допоможе продовжити життя. Прилад став справжньою несподіванкою для організаторів акції і засвідчив, що шляхи Господні несповідимі. Протягом декількох годин знайшлась людина, якій він конче потрібен.

 

В рамках благодійного проекту "Три мішечки" надано допомогу хворому на цукровий діабетЛюдям у яких діагностований цукровий діабет, необхідно регулярно вимірювати рівень глюкози в крові. Адже доведено, що головна мета лікування діабету – підтримування цукру крові якомога ближче до норми.

 

В рамках благодійного проекту "Три мішечки" надано допомогу хворому на цукровий діабетДіабет у літніх людей є значною проблемою медицини і геронтології (науки, яка вивчає процеси старіння та способи продовження життя). Тому що в літньому віці це захворювання часто протікає без симптомів. Нещодавно у Олега Анатолійовича діагнозували цукровий діабет він також має групу інвалідності. Для нього такий різдвяний подарунок, як глюкометр став справжньою несподіванкою.

З неймовірною радістю і вдячністю він просив передати: «У такі важкі часи ще є небайдужі люди на цьоу світі! Нажаль зараз з фінансовим становищем дуже важко і мені в тому числі. Але хворобам до цього байдуже. Вони приходять.... і життя ділиться на до і після. Я дякую людям, які пожертвували цей медичний прилад в раках благодійної акції, і особливо дякую координаторам, які незабувають про мене. Для мене ця подія принесла багато радості і віри, що все буде добре!» - зауважив Олег Анатолійович.

 

В рамках благодійного проекту "Три мішечки" надано допомогу хворому на цукровий діабетДослідження в 2000-х роках показали, що якщо знижувати цукор у крові у літніх хворих занадто швидко, то їх смертність підвищується. Тому тепер лікарі не надто поспішають призначати інтенсивне лікування. Цілі лікування діабету для кожного літнього пацієнта визначаються індивідуально, з урахуванням очікуваної тривалості життя.

 

В рамках благодійного проекту "Три мішечки" надано допомогу хворому на цукровий діабетУспіх у лікуванні цукрового діабету залежить від самого хворого настільки ж, наскільки і від лікаря. Будь лікарський рада та заходи приречені на невдачу, якщо немає необхідної та повної узгодженості між лікарем і хворим. Між ними має існувати довірче та дружнє партнерство, триваюче все життя.

Організатори та волонтери хочуть сказати усім людям, які допомогли в рамках благодійного проекту – “ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЄМО!” Нехай Вам Господь Бог поверне сторицею за вашу щедрість та небайдужість до дітей з туберкульозного диспансеру, людей похилого віку, багатодітних родин та безхатьків.