Відбувся міні-фестиваль для дітей з багатодітних родин в рамках благодіного проекту «Роду древо»


30 вересня  2017 року, у мистецькій виставковій залі Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара», відбувся заключний захід в рамках першого благодійного проекту «Роду древо» для багатодітних сімей, якими опікується Просвітницький Центр Фонду пам'яті Блаженнішого Митрополита Володимира.  Цього дня в стінах Музею пройшов міні - фестиваль творчості дітей з багатодітих родин. У залі звучала пісня, гра на інструментах, вірші та танці у виконанні дітей, як самостійно, так і у родинному ансамблі.

 

Відбувся міні-фестиваль для дітей з багатодітних родин в рамках благодіного проекту «Роду древо»У першому проекті «Роду древо» взяли участь десять багатодітних родин – п’ять з яких родини священнослужителів. З перших днів навколо нього обєднались небайдужі серця та організації. Фотосвітлини створені партнерами Просвітницького Центру, шістьма професійними столичними фотографами, в тому числі: Омельченком Павлом та Омельченком Євгенією, Фардеєвою Наталією, Пічугіною Катериною, Павловим Юрієм, Лавровою Оленою.

 

Відбувся міні-фестиваль для дітей з багатодітних родин в рамках благодіного проекту «Роду древо»В рамках офіційної частини до усіх присутніх з вітальним словом звернувся духівник Фонду пам'яті Блаженнішого Митрополита Володимира, митрополит Переяслав–Хмельницький і Вишневський Олександр: «Від народження кожен із нас перебуває в оточенні своєї родини, яка турбується про нас, допомагає нам.  Людина сильна тоді, коли вона не самотня, коли її є кому підтримати, коли в неї є  сім’я.  Бо сім’я  - це наша опора, це той причал, до якого пристаєш, ховаючись від лиха і негоди, де знаходиш спокій і затишок. Вивчення свого роду за батьківською та материнською лінією – ознака цивілізованої родини. У давнину обов’язковим було знати свій родовід до п’ятого або навіть сьомого коліна. Кожній сім’ї потрібно вести Дерево Роду, яке допомагає пам’ятати всіх членів роду: і живих і померлих. Кожна людина повинна знати свій родовід,  пам’ятати своїх прапрадідів, знати, чим вони займалися, як жили, чим славилися. Треба вивчити «дерево свого роду». Що більший рід, то міцніше росте дерево,і у кожної гілочки чи коріння є своє ім’я» - зауважив владика.

 

Відбувся міні-фестиваль для дітей з багатодітних родин в рамках благодіного проекту «Роду древо»


 
Учасниками міні-фесту стали діти у віковій категорії від 4 до 18 років, в тому числі діти з родин: Бібік, Черкасс, Блажевич, Реутових, Андрієнко, Калюжних, Горюнових, Василюків, Гнип, Татарчук, Корженко, Сватовських, Пришляків та Батіг. Юні таланим у кожному виступі проявляли свої навики у мистецькій сфері в тому числі: грі на скрипці, бандурі, фортепіано, валторні, гітарі, флейті. Зі сцени звучали вірші та блок українських гуморесок, а також чудові дитячі пісні та танці.

 

Відбувся міні-фестиваль для дітей з багатодітних родин в рамках благодіного проекту «Роду древо»По завершенні виступів до усіх присутніх звернулася керівника Просвітницького Центру Фонду, Ксенія Зозуля: «Доброго дня дорога родино! Моє серце переповнюється радісттю та переживаннями неймовірного щастя і суму одночасно. Сьогодні завершується наш проект, але наша дружба та співпраця продовжується. Діти просто неймовірні! Дякую вам дорогі батьки за таких чудових дітей. Сьогодні я в чергове можу повторити слова, що багатодітна родина - це круто! Дозвольте від імені духівника Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира, митрополита Переяслав–Хмельницького і Вишневського, Олексанрда передати імені Подяки та подарунки нашим учасникам. А також щиро дякую всім за те, що взяли участь у нашому святі. І хочу побажати всім – дорослим і дітям – завжди пам’ятати про тих, хто дав нам життя. Тож бережіть батьків, діти, будьте їхньою опорою та надією! Бажаю вам усім любові від батьків, поваги від дітей, а щастя і здоров’я від Бога».

 

Відбувся міні-фестиваль для дітей з багатодітних родин в рамках благодіного проекту «Роду древо»

 

Справжнім неочікуваним сюрпризом для родин учасників проекту стала передача у подарунок фотосвітлин, які експонувалися на виставці. «Для нашої команди, яка втілювала цей проект протягом чотирьох місяців, найочікуванішим моментом став процес передачі фото в подарунок родинам, адже з перших днів ми мали мрію, що на стіні в будинку у кожної родини, якою опікується Центр свого часу зявиться велике фотополотно де всі члени родини будуть разом і це фото буде обєднувати і нагадувати родинні про приємно проведений час разом» - зауважила Ксенія Зозуля.

 

Відбувся міні-фестиваль для дітей з багатодітних родин в рамках благодіного проекту «Роду древо»Перший благодійний проект «Роду древо» для багатодіних родин підійшов до завершення. Під час втілення проекту командою Просвітницького Центру спільно із багатодітними родинами було пережито багато чудових моментів, які залишаться у пам’яті на завжди. Організатори висловлюють подяку усім партнерам, волонтерам та співорганізаторам. Нехай Господь поверне вам із сторицею за все ваше добро. Проект «Роду древо» продовжується. Далі буде!

 

ФОТОАЛЬБОМ >>>