Розпочався марафон благодійних концертів в рамках Різдвяного фестивалю «Сяйво Віфлеємської зорі 2018»

Просвітницький Центр Фонду пам'яті Блаженнішого Митрополита Володимира продовує традицію просвітницького служіння в Різдвяний період. 14 січня пройшов перший концерт в рамках ІІ Благодійного Різдвяного фестивалю «Сяйво Віфлеємської зорі 2018». Цього року марафон благодійних виступів розпочали два колективи – учасники фестивалю в тому числі, Дитячий хор при Дитячій Музичній Школі №40 Оболонського району та вихованці дитячо-юнацької студії «НІКА» при Свято-Кирилівському чоловічому монастирі, м.Київ. Свято Різдвяного настрою протягом декількох годин панувало в стінах столичного Спеціалізованого будинку для ветеранів війни та праці, громадян похилого віку та інвалідів на вул. Будищанській, 4.

 

Розпочався марафон благодійних концертів в рамках Різдвяного фестивалю «Сяйво Віфлеємської зорі 2018»

Фестиваль є масовим комплексним дитячо–молодіжним культурно – мистецьким дійством з вихованям рис благодійності та милосердя у підростаючого покоління, що поєднує хорове та театральне мистецтво, які тісно пов’язані у просвітницькій сфері в зимово-різдвяний період.  Основні цілі проведення фестивалю: показати традиції українського народу в тому числі в руслі православ`я та їх розвиток у сучасності щодо різних видів мистецтв;сприяти відродженню традиційної православної культури України, заснованої на високих ідеалах Істини, Добра, Милосердя, Краси та Благодійності; зміцнювати дружні та творчі контакти між учасниками фестивалю; сприяти задоволенню потреб населення у додаткових культурно-просвітницьких заходах духовної, високоморальної спрямованості.Розпочався марафон благодійних концертів в рамках Різдвяного фестивалю «Сяйво Віфлеємської зорі 2018»
Святковий захід  розпочався із вітального слова від імені духівника Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра. З вітальним словом до присутніх звернулась керівник Просвітницького Центру Фонду, Ксенія Зозуля: «Прийміть найширіші вітання дорогі діти, брати та сестри від духівника нашого Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира, митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра. З його благословеням ми сьогодні розпочинаємо марафон благих справ у вигляді мистецького дійства ми разом із вами сьогодні прославимо Різдво Христове, поділимось теплом та любовю в наших серцях. Сьогодні нас обєднала чудова подія наш Фестиваль, який є унікальним, адже він навчає добру, милосердю, мудрості, доброчинності. Та найголовніше несе просвітницьку місію духовного та морального збагачення дитячих сердець. Я дякую усім учасникам, викладачам, художнім керівникам, усім небайдужим людям зусилями яких ми сьогодні маємо можливість радіти та обєднуватись заради добра».Розпочався марафон благодійних концертів в рамках Різдвяного фестивалю «Сяйво Віфлеємської зорі 2018»
Відкрили концертну програму сьогоднішнього заходу маленькі вихованці Дитячого хору ДМШ №40, Оболонського району столиці. Художній керівник Давська Наталя Вікторівна, концертмейстр Каганович Катерина Олександрівна. Роозпочав колектив із молитви «Тропарь Рождества Христового», потім прозвучала колядка та спеціальний подарунок мешканцям будинку для пристарілих знаний для низ молодості «Весняний вальс».

 

Розпочався марафон благодійних концертів в рамках Різдвяного фестивалю «Сяйво Віфлеємської зорі 2018»

Продовжили програму благодійного концерту наступні учасники Фестивалю, а саме вихованці Недільної школи Свято – Кирилівського чоловічого монастиря, художній керівник театральної студії «НІКА» Котенко Тетяна Борисівна, художній керівник дитячого хору Петрик Вікторія Юріївна, концертмейстр Левицький Назар. Діти разом із викладачами підготували дуже пізнавальну просвітницьку виставу «Кішкін дім». Вистава дуже сподобалась глядачам із залу було чутно неодноразово овації та слова подяки.Розпочався марафон благодійних концертів в рамках Різдвяного фестивалю «Сяйво Віфлеємської зорі 2018»

По завершені концертної програми сьогоднішнього заходу діти отримали іменні Подяки від Фонду, як учасники ІІ Благодійного Різдвяного фестивалю «Сяйво Віфлеємської зорі 2018» та солодкі подарунки від партнера проекту компанії «Оctagon Outdoor».

Розпочався марафон благодійних концертів в рамках Різдвяного фестивалю «Сяйво Віфлеємської зорі 2018»


Організатори висловлюють подяку усім причетним до організації та проведення благодійного заходу, в тому числі усім волонтерам, благодіникам та  небайдужим людям. Нехай Господь сторицею поверне вам за ваші благі справи! Марафон благодійних концертів продовжується.