Духівник Фонду помолився за всіх безвинно загиблих від Голодомору

24 листопада 2018 року - 85-ті роковини Голодомору 1932-1933 рр. та національний День памяті жертв голодоморів.

 

Духівник Фонду помолився за всіх безвинно загиблих від ГолодоморуПісля відправи у Преображенському соборі Києва духівник Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр помолився за упокій всіх безвинно загиблих.

"Господи! Пом’яни душі усіх безвинно загиблих від Голодомору та інших репресій, закатованих та вбитих братів і сестер наших. Подаруй вічний спокій в Твоїх світлих оселях тим, хто пройшов через страшні душевні муки, спостерігаючи за стражданнями власних дітей. Упокой, Боже, усіх жертв Голодомору і репресій в оселях з праведними. Прийми, Боже, як мучеництво їхній біль і сльози. Святими молитвами загиблих та пам’яттю про них очисти, Господи, нас сьогодні від усілякої байдужості і жорстокосердя, ненависті та нетерпимості. І нехай, Боже, милістю Твоєю подібна біда на нашій землі ніколи не повториться знову. Амінь."

 

Духівник Фонду помолився за всіх безвинно загиблих від Голодомору

 

***

Слід зазначити, що сам Блаженніший Митрополит Володимир багато зробив для увічнення пам’яті загиблих від голоду, адже знає про ці страшні часи не з чуток. Від Голодомору постраждала сім'я майбутнього Предстоятеля. Про це Блаженніший Владика згадував у книзі "Піст від Диявола", що була видина з його благословення у 2003 році. Увірвавшись до батьківської хати, червоноармійці забрали останню горстку крупи, якою мати хотіла накормити одного з братів Владики Володимира. Його Блаженство народився через кілька років після після часів лихоліть, але відчув на собі голодомор 1946-1947 років.