АНОНС. 17 лютого в Софії Київській відбудеться презентація книги митрополита Олександра (Драбинка) "Українська Церква: шлях до автокефалії"

 

АНОНС. 17 лютого в Софії Київській відбудеться публічна лекція та презентація книги митрополита Олександра (Драбинка) "Українська Церква: шлях до автокефалії"

 

17 лютого 2019 року у національному заповіднику "Софія Київська" відбудеться публічна лекція та презентація книги митрополита Олександра (Драбинка) "Українська Церква: шлях до автокефалії". Під час заходу автор поділиться зі слухачами власними спогадами про події останніх місяців та відповість на запитання.

У майже 700-сторінковому томі поєднано історичні, богословські і канонічні розвідки щодо новітньої історії українського Православ’я, об’єднані ідеєю канонічної незалежності Православної Церкви України. У першій – публіцістичній – частині книги опубліковано статті митрополита Олександра, написані та оприлюднені автором в українських ЗМІ впродовж 2016-2018 років, де дискутуються питання, пов’язані з канонічним статусом, богослужбовою мовою та відновленням єдності Православної Церкви в Україні. До другої частини увійшли історичні розвідки, присвячені актуальним сьогодні питанням української церковної історії – боротьбі за автокефалію в 1918-1925 роках, а також історичним обставинам неканонічного приєднання Київської Митрополії до Московського Патріархату у 1686 році. Книгу видано у видавництві “Дух і Літера”.

Організатор заходу: Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості.

Місце проведення: Актовий зал Теплої (Малої) Софії (вул. Володимирська, 24). Дата проведення: 17 лютого 2019 р. Початок о 15:00.

 

Замовити книгу можна тут >>>