В Києві презентували книгу «Варфоломій І: 30 років патріаршого служіння в контексті України»

В Києві презентували книгу «Варфоломій І: 30 років патріаршого служіння в контексті України»

18 серпня у нижній частині Андріївської церкви відбулася презентація книги «Варфоломій І: 30 років патріаршого служіння в контексті України».

Пропоноване публіцистичне видання – опис діяльності Всесвятішого Патріарха Варфоломія в контексті України та його внеску в розвиток і становлення Помісної Православної Церкви України. Мета книги – ознайомити читачів з величною постаттю Вселенського Патріарха, розповісти про духовний зв’язок Києва і Константинополя й особисті зусилля Його Всесвятості щодо впорядкування церковного життя України. У книзі використано маловідомі в Україні греко- та англомовні джерела, а також частину документів з особистого архіву митрополита Переяславського і Вишневського Олександра.

Книга видана до 30-ї річниці Незалежності нашої держави. Це спільний проект Місії «Ставропігія Вселенського Патріархату в Україні» та Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира. Укладачі: Екзарх Вселенського Патріархату в Україні єпископ Команський Михаїл, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, Єфим Фурсенко та Олександр Єфременко.

«З Божої ласки ми наближаємося до знаменної дати – 30-ї річниці незалежності нашої української держави. Ці роки ознаменовані знаменними подіями у житті нашого народу. Однією із найвизначніших подій новітньої історії України є – постання Помісної Православної Церкви України. Безпосередній учасник здобуття українським народом Помісної Церкви є Його Всесвятість Архієпископ Константинополя-Нового Риму Варфоломій» – зазначив у вступному слові владика Михаїл.

Владика Олександр сказав: «Інформація, яка міститься в книжці, звісно може бути знайдена у інших джерелах. Однак, так само як спілкування віч-на-віч завжди цінніше та продуктивніше, за якісь інші способи спілкування - так і отримати важливу інформацію з надрукованої та спеціально підготованої до ювілеїв книги - важливіше та приємніше».

Замовити примірники можна за телефоном +380 (50) 357 75 34 або за посиланням >>>