21 вересня запрошуємо на відкриття тематичної фотовиставки в рамках благодійного проекту «Роду древо»21 вересня  запрошуємо на відкриття тематичної фотовиставки в рамках благодійного проекту «Роду древо»З 21 по 30 вересня 2017 року у виставковій залі Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара» буде експонуватися тематична фотовиставка, що була створена в рамках благодійного проекту «Роду древо» для багатодітних сімей, якими опікується Просвітницький Центр Фонду пам'яті Блаженнішого Митрополита Володимира. Проект реалізується з благословення духівника Фонду пам'яті Блаженнішого Митрополита Володимира митрополита Переяслав–Хмельницького і Вишневського Олександа.

Фотосвітлини створені партнерами проекту, шістьма професійними столичними фотографами в тому числі: Омельченко Павлом, Омельченко Євгенією, Фардеєвою Наталією, Пічугіною Катериною, Павловим Юрієм, Лавровою Оленою. Проект реалізується за підтримки Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара».  У фотосесіях взяли участь десять багатодіних родин, п'ять з якимх родини священослужителів.Урочисте відкриття фотовиставки відбудеться о 18:00 (Вхід вільний)

ПРО ПРОЕКТ

Благодійний проект «Роду древо» для багатодітних родин має на меті відродження та популяризацію цінностей сім'ї за для збереження народних, родинних традицій та історичної спащини української землі. Є істині слова, що «без роду немає народу», чим більш сильний рід, тим більш сильний разом весь народ. Пам’ять про свій родовід – це важливий момент у збереженні національних і моральних традицій.

Благодійний проект «Роду древо» складається з трьох етапів:
-    Благодійні фотосесії для багатодіних родин (в тому числі священослужителів) від професійних столичних фотографів;
-    Відкриття тематичної фотовистваки (у програмі: офіційна частина, презентація, музичні вітання, майстер – клас для дітей)  21 вересня 2017р. початок о 18:00 (вхід вільний);
-    Міні – фестиваль для дітей з багатодітних родин (у прогармі: виступи дітей (вокал, гра на інструментах, хореографія) 30 вересня 2017р. початок о 13:00 (вхід вільний).

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Адреса: м.Київ, вул. Лаврська, 19 – Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара»

Детальніше про подію: координатор проекту Брич Інна Іванівна (063) 068 99 11 або (044) 289 92 68