18 грудня - відкриття другої тематичної виставки дитячих малюнків «Портрет святого Миколая»


18 грудня - відкриття другої тематичної виставки дитячих малюнків «Портрет святого Миколая»18 грудня 2017 року о 15:30 в стінах Центру позашкільної роботи Святошинського району столиці (просп. Леся Курбаса, 7Г) з ініціативи та за підтримки Просвітницького Центру Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира відкриється неймовірно яскрава друга тематична виставка дитячих малюнків «Портрет святого Миколая», які присвячені святому Миколаю архієпископу Мирликійському Чудотворцю. На виставці представлені роботи вихованців столичних творчих об’єднаннь «Майстерня «Забава» та «Кольорові долоньки».

Доречі творчі об’єднання «Майстерня «Забава» та «Кольорові долоньки» керівником яких є Грищук Надія Володимирівна існують більше 9 років. За ці роки гуртківці постійно приймали участь у районних та міських виставках і конкурсах, неодноразово ставали переможцями. У творчому об’єднанні навчаються дошкільнята та діти молодшого шкільного віку, де розвивають свої таланти та знайомляться зі світом мистецтва.

Уроки малювання чергуються з ліпленням та аплікації. Важливим етапом навчання є вивченням дітьми видів та жанрів образотворчого мистецтва, засвоєння різноманітних технічних прийомів, вивчення різних технік при створенні робіт.

Діти отримують початкові знання з кольорознавства, живопису, графіки та декоративного мистецтва. Одним із принципів навчання є поступовість. Матеріал подається ненав’язливо, в невеликій кількості.

«Не кожна дитина стане митцем, але кожну можна навчити бачити прекрасне», – гасло творчих об’єднаннь.

Координатор проекту: Брич Інна Іванівна (063)0689911

ВХІД ВІЛЬНИЙ