Духівник Фонду здійснив паломництво до святинь Польщі

13 квітня 2018 року, у день свята ікони Божої Матері «Живоносне Джерело», духівник Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр відвідав Покровський жіночий монастир у селі Турковичі (Грубешівський повіт Люблінського воєводства).

ЗАКАРПАТТЯ. Духівник Фонду відвідав Покровський чоловічий монастир у Ракошино

27 січня 2018 року, у день пам’яті святої рівноапостольної Ніни, просвітительки Грузії, духівник Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр відвідав Свято-Покровський чоловічий монастир у селі Ракошино на Закарпатті.

ЛЬВІВЩИНА. Духівник Фонду звершив Літургію в храмі апостола Андрія Первозванного смт Східниця

22 жовтня 2017 року, у Неділю 20-ту після П’ятидесятниці та день пам’яті святих отців VII Вселенського Собору, з благословення архієпископа Львівського і Галицького Філарета, духівник Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію в храмі святого апостола Андрія Первозванного смт Східниця Дрогобицького району Львівської області.

БІЛОРУСЬ. Духівник Фонду звершив відправу у Пантелеімонівському храмі міста Гродно

10 жовтня 2017 року духівник Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр завітав до Мінської духовної семінарії, що у Жировичах.

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. Духівник Фонду молитовно вшанував ікону Божої Матерії «Услишательниця» в однойменному монастирі на Макарівщині

5 жовтня 2017 року, в день особливого вшанування ікони Божої Матері «Услишательниця», духівник Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр взяв участь у святковому богослужінні у жіночому монастирі, заснованому на честь цього образу в села Фасова Макарівського району Київської області.

 ВОЛИНЬ. Духівник Фонду взяв участь у вшануванні  Зимненського образу Божої Матері

24 вересня 2017 року, у день свята Зимненської ікони Божої Матері, у Святогірському жіночому монастирі була звершена Божественна літургія, яку звершили: митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, духівник Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Львівський і Галицький Філарет, єпископ Бородянський Варсонофій, єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл, духовенство монастиря та гості обителі в священному сані.

 ЧЕРКАСИ. Духівник Фонду взяв участь у вшануванні пам'яті преподобномученика Макарія

20 вересня 2017 року у кафедральному Михайло-Архангельському соборі міста Черкаси пройшли урочистості, присвячені пам’яті небесного покровителя землі Черкаської – преподобномученика Макарія, Овруцького, Переяславського і Канівського чудотворця.

Духівник Фонду очолив святкування 20-річчя освячення Митрополитом Володимиром найбільшого храму Львівської єпархії

17 вересня 2017 року, у Неділю 15-у після П'ятидесятниці, духівник Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр звершив Божествену літургію у Петро-Павлівському храмі міста Жовкви – найбільшій церкві Львівської єпархії. Зазначимо, що цього дня розпочалося святкування 20-річчя освячення храму Блаженнішим Митрополитом Володимиром.