Вітання Предстоятеля УПЦ митрополиту Переяслав-Хмельницькому і Вишневському Олександру з 10-літтям служіння у єпископському сані

ЙОГО ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕНСТВУ,

ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ ОЛЕКСАНДРУ,

МИТРОПОЛИТУ ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ І ВИШНЕВСЬКОМУ,

ВІКАРІЮ КИЇВСЬКОЇ МИТРОПОЛІЇВаше Високопреосвященство, дорогий Владико!

Вітання Предстоятеля УПЦ митрополиту Переяслав-Хмельницькому і Вишневському Олександру з 10-літтям служіння у єпископському саніПрийміть сердечні поздоровлення з 10-літтям Вашого служіння у єпископському сані.

Посеред світу, який лежить у темряві, Вам було явлене світло велике - незаходиме і життєдайне Сонце Правди. Відгукнувшись на Його поклик, Ви стали провозвісником Царства Божого, що прийшло в силі (Мк. 9:1). І зодягнені у ризи святительського достоїнства, Ви робите його спадкоємцями усіх струджених і обтяжених та залучаєте їх до благодатних дарів Таїнств Христових, Який обрав немічних і недосконалих людей для здійснення Своєї зримої присутності у цьому світі.

Молитовно бажаю Вам, дорогий Владико, щоби заступництвом Свого дивного угодника — святителя і чудотворця Миколая, пам’ять якого ми сьогодні звершуємо, Всесильний Господь зміцнював Ваші душевні і тілесні сили на поприщі архіпастирського служіння, в трудах во славу Його Святого Імені.

Многая і благая Вам літа!

З любов’ю у Христі

+ ОНУФРІЙ,

МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,

ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

19 грудня 2017 року