Видання Фонду представлені на виставці «1000 і 1 книжка: з доробку трьох десятиліть»

16 квітня 2024 року в Музеї книги і друкарства України, що на території Києво-Печерської Лаври, відбулося відкриття виставки «1000 і 1 книжка: з доробку трьох десятиліть», організованої видавництвом «Дух і Літера».

АНОНС. У Музеї Митрополита Володимира відбудеться презентація книги «Історія, яку варто почути» лікаря та воїна Євгена Дубровського.

Євген Дубровський лікар-інфекціоніст, медичний блогер, який став відомим під час пандемії за принципову позицію, спрямовану проти залякування та ненаукових маніпуляцій навколо COVID-19. На початку широкомасштабної війни пішов добровольцем на фронт і служив у лавах ЗСУ військовим лікарем бойового батальйону на Донбасі, зокрема, у складі 110 бригади, яка виконує завдання оборони Авдіївки. У 2023 році демобілізований і отримав статус учасника бойових дій. Нагороджений медалями «Ветеран війни», «За бездоганну медичну службу» та «За оборону Авдіївки».

Підписано Меморандум про співробітництво між Фондом та ГО «Міжнародне громадське об’єднання «Платформа єдності християн країн Балто–Чорноморського регіону»

14 листопада 2023 року підписано Меморандум про співробітництво між Фондом пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира та громадською організацією «Міжнародне громадське об’єднання «Платформа єдності християн країн Балто–Чорноморського регіону».

Примірники виданого Фондом Богослужбового Євангелія-апракос передано в дар Рівненській духовній семінарії1 жовтня, після Літургії у Свято-Покровському соборі міста Рівне, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр зустрівся з ректором Рівненської духовної семінарії протоієреєм Віталієм Лотоцьким.