АНОНС. У Музеї Митрополита Володимира відбудеться презентація книги «Історія, яку варто почути» лікаря та воїна Євгена Дубровського.

Євген Дубровський лікар-інфекціоніст, медичний блогер, який став відомим під час пандемії за принципову позицію, спрямовану проти залякування та ненаукових маніпуляцій навколо COVID-19. На початку широкомасштабної війни пішов добровольцем на фронт і служив у лавах ЗСУ військовим лікарем бойового батальйону на Донбасі, зокрема, у складі 110 бригади, яка виконує завдання оборони Авдіївки. У 2023 році демобілізований і отримав статус учасника бойових дій. Нагороджений медалями «Ветеран війни», «За бездоганну медичну службу» та «За оборону Авдіївки».

Підписано Меморандум про співробітництво між Фондом та ГО «Міжнародне громадське об’єднання «Платформа єдності християн країн Балто–Чорноморського регіону»

14 листопада 2023 року підписано Меморандум про співробітництво між Фондом пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира та громадською організацією «Міжнародне громадське об’єднання «Платформа єдності християн країн Балто–Чорноморського регіону».

Примірники виданого Фондом Богослужбового Євангелія-апракос передано в дар Рівненській духовній семінарії1 жовтня, після Літургії у Свято-Покровському соборі міста Рівне, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр зустрівся з ректором Рівненської духовної семінарії протоієреєм Віталієм Лотоцьким.

В Києві презентували друге видання богослужбового Євангелія-апракос

Напередодні Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира виповнилося 9 років. Одним з напрямків його діяльності є видавництво. 10-й рік діяльності Фонду розпочався з презентації  богослужбового Євангелія у форматі апракос в перекладі українською з грецької – 15 серпня його друге видання представили у Ставропігії Вселенського Патріархату в Україні.

АНОНС. 15 серпня відбудеться презентація другого видання богослужбового Євангелія-апракосУ вівторок, 15 серпня, у Ставропігії Вселенського Патріархату в Україні відбудеться презентація другого видання богослужбового Євангелія-а‌пракос в перекладі українською з грецької, виданого за сприяння Фонду пам'яті Блаженнішого Митрополита Володимира.