АНОНС. 15 серпня відбудеться презентація другого видання богослужбового Євангелія-апракос

АНОНС. 15 серпня відбудеться презентація другого видання богослужбового Євангелія-апракос

 

У вівторок, 15 серпня, у Ставропігії Вселенського Патріархату в Україні відбудеться презентація другого видання богослужбового Євангелія-а‌пракос в перекладі українською з грецької, виданого за сприяння Фонду пам'яті Блаженнішого Митрополита Володимира.

Захід очолить духівник Фонду митрополит Переяславський і Вишневський Олександр.

Євангеліє-а‌пракос - тип богослужбових книг Святого Письма, текст в яких укладено не у звичайному послідовному порядку, а згідно з річним календарним розкладом богослужбових читань, починаючи з неділі Святої Пасхи.

Євангеліє-а‌пракос українською було видано вперше у січні цього року Місією "Ставропігія Вселенського патріархату в Україні" для апробації нового перекладу та формату у вітчизняному богослужбовому вжитку за прикладом елінської літургійної традиції.

Митрополит Олександр спільно з Екзархом Вселенського Патріарха в Україні єпископом Команським Михаїлом розкажуть про апробацію богослужбового вжитку першого видання, передумови та особливості другого, а також про дискусії щодо створення єдиного перекладу Євангелія українською, авторитетного для всіх юрисдикцій.

У свою чергу, укладачі (перекладачі, редактори) розкажуть про особливості роботи  та перспективи видання.

Місце проведення: Ставропігія Вселенського Патріархату в Україні (Андріївський узвіз, 23, стилобатна (нижня) частина Андріївської церкви).

Початок: о 14:00