Хмельницький інститут МАУП


 Хмельницький інститут МАУПХмельницький інститут МАУП є відокремленим структурним підрозділом Міжрегіональної Академії управління персоналом - найбільшого недержавного ВНЗ України. Інститут розпочав роботу в 1996 році. Заклад було створено з метою наближення навчання до місця проживання студентів, вирішення проблеми зайнятості, забезпечення рівних можливостей для молоді у здобутті якісної вищої освіти.

Цей навчальний заклад названо на честь Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. І не випадково, адже Блаженніший Владика не тільки уродженець Хмельниччини, а ще й знаний у світі талановитий церковний діяч, педагог, вчений, людина високої культури, багатогранних душевних обдарувань. У 2003 році біля центрального входу Блаженнішому Митрополиту Володимиру було встановлено та відкрито пам’ятник.

За життя Архіпастир завжди підтримував установу. З 2001 року з його благословення розпочалася довготривала та плідна співпраця з Хмельницькою єпархією УПЦ. У 2005 році на території інституту його Блаженство освятив каплицю в ім’я святого рівноапостольного князя Володимира. А у 2010 році Владика Володимир подарував Інституту факсимільне видання Пересопницького Євангелія.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

У Хмельницькому інституті МАУП відкрито Музей Блаженнішого Митрополита Володимира