Галерея "Соборна"

 

Галерея "Соборна"

Галерея "Соборна" - це проект Духовно-просвітницького центру Кафедрального собору УПЦ на честь Воскресіння Христового. Її відкриття 23 листопада 2009 року з благословення настоятеля Кафедрального собору, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України, Блаженнійшого Володимира.


Основна мета, яку галерея ставить перед собою, це організація культурно-просвітницьких проектів, виставок, дитячих виставок та виставок-конкурсів, підтримка талановитих дітей. У галереї регулярно проводяться презентації: фото та художніх виставок, літературні презентації, відеопокази і тому подібне. В приміщенні експонуються твори декоративно-ужиткового мистецтва, ікони, картини, дитячі роботи, виставки відомих художників, сімейних творчих династій, і звичайно ж, молодих талановитих художників з різних регіонів України та закордону.

 

Блаженніший Митрополит Володимир/ Галерея "Соборна"

«Духовно-просвітницький центр надасть Українській Православній Церкві можливість об’єднання зусиль у справі соціального служіння. Крім того, ми намагатимемося, щоб територія Духовно просвітницького центру стала одним з улюблених місць відпочинку киян і гостей столиці. Розіб’ємо алеї, посадимо дерева, квіти, очистимо озеро, що прилягає до ділянки, поставимо лавки, обладнаємо станцію для човнів».

Блаженніший Митрополит ВолодимирАдреса: м. Київ, Залізничне шосе, 3 (м. Либідська), веб-сайт: soborna.church.ua

 

Фонд пам'яті Блаженнішого Митрополита Володимира та Галерея "Соборна" провели спільні заходи:

 

В рамках фотовиставки " Донбас у серці Митрополита Володимира " відбувся поминальний обід для переселенців зі Сходу України

Духівник вручив подарунки від Фонду учасникам V Різдвяного фестивалю "Віфлеємська зірка 2016"

Духівник Фонду благословив початок V ювілейного Різдвяного фестивалю "Віфлеємська зірка 2016"

В галереї “Соборна” пройшов поминальний благодійний обід в пам’ять Блаженнішого Митрополита Володимира

В річницю упокоєння Блаженнішого Митрополита Володимира Фонд організував поминальний обід для нужденних