
Зимову подорож Києвом учні Слов'янської школи №6 імені Т.Г. Шевченка розпочали з відвідування Києво-Печерської Лаври. Зокрема, 6 січня 2016 року вони прогулялися доріжкою від митрополичої резиденції до храму Різдва Пресвятої Богородиці, якою любив ходити спочилий Предстоятель, і помолилися біля його могили.


















