АНОНС: Запрошуємо на концерт різдвяних колядок у виконанні нового Молодіжного камерного хору!


АНОНС: Запрошуємо на концерт різдвяних колядок у виконанні нового Молодіжного камерного хору! З благословення настоятеля Спасо–Преображенського собору на Теремках та духівника Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира, митрополита Переяслав–Хмельницького і Вишневського Олександра 8 січня 2017 року о 18:00 (неділя) в стінах собору пройде благодійний концерт. Репертуар складено на основі традиційних українських колядок, обробки яких написали класичні та сучасні композитори: Ол. Кошиць, Ол. Тарасенко, В. Грицишин, О. Юнек та Б. Сегін.

Цього року Молодіжний камерний хор Спасо–Преображенського собору на чолі з Назарієм Тарасенко виявив бажання приєднатись до благодійної акції «Три мішечки» . В рамках концерту буде проходити благодійний збір коштів для придбання пральної машини для багатодітної родини в якої проживає 6 дітей, а батько знаходиться в АТО.

Отож, запрошуємо усіх бажаючих, рідних та друзів разом провести свято Різдва Христового та приєднатись до доброї справи. Будемо співати гарних колядок і славити Бога рожденного.

***

Доречі благодійна акція «Три мішечки» триває від Миколая до Водохреща. Протягом цього періоду кожна небайдужа людина зможе стати так би мовити помічником святого Миколая, долучившись до благої справи вибравши кому саме хоче допомогти, а саме: Перший варіант «Мішечок для багатодітних сімей»; Другий варіант «Мішечок для дітей з туберкульозного диспансеру»; Третій варіант «Мішечок для безхатьків». У рамках акції буде проводитись збір речей (бажано нових) одяг для дітей та дорослих (шарфи, рукавички, шкарпетки, светри, шапки), дитячі книги (розмальовки, пізнавальна література, казки), іграшки ( конструктори. машинки, ляльки тощо), шкільна канцелярія (фломастери, краски, альбоми, зошити, олівці, пластилин) та засоби гігієни (зубна паста. мило, шампунь).

Збір речей проводиться з 10 грудня 2016р. до 18 січня 2017р. (з 10:00 до 16:00)

Місце збору речей: м.Київ. вул. Маршала Конєва,3а, Спасо–Преображенський собор на Теремках. Організатор благодійної акції: Просвітницький Центр Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира та клір Спасо – Преображенського собору. Детальніше тел. (098)9992583 або (096)7903436